KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9308024
nr 930 8024
Nils Rundgren Björnjägaren
(1890-1971), Sverige
Blandteknik , Nils Rundgren Björnjägaren (1890-1971), signerad. 1969, bladets mått: 40x54
Nils Rundgren, Björnjägaren, född 1890, död 1971, svensk målare.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 15 december 2014
kl 19:20:41
100 kr
250 kr
Nils Rundgren Björnjägaren
Läs mer om Nils Rundgren Björnjägaren